БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 8 Липня 2019

Нардеп Рибак обурений цинізмом проросійських сил провести телеміст з окупантом на телеканалі кума Путіна: "Переговорниками з українського боку можуть бути лише 122 міліметрові гаубиці, системи залпового вогню "Град" та "Джавеліни"

НЕ БУДЬ БАДУЖИМ! / 


З обуренням прочитав новину, що канал "Newsone" погодився на абсолютно провокативну пропозицію від провладного російського телеканалу "Россия-24" про телеміст "Надо поговорить". Цей міст з нашого боку ініціює Медведчук - кум Путіна. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Іван Рибак.

 

Зараз Медведчук, вірогідно, за гроші Кремля скуповує український медіа-простір. Днями з каналу ZIK пішли кращі журналісти - патріоти України. Це сталося одразу після того, як канал став власністю Медведчука. І тепер ця безцеремонна, принизлива пропозиція від путінського зливного бачка. Крім телеканалів, цей проросійський політик володіє низкою сайтів, через які розповсюджує в Україні проросійські меседжі, які є елементами гібридної війни. Продовжують медіазомбування українців.

 

Нам нема про що розмовляти з ворогом, тим більше, в телеефірі на проросійському каналі, під посмішки тих російських ведучих, котрі поливали брудом Україну і виправдовували агресію та анексію Криму всі ці роки. Нагадаю, це заборонений в Україні телеканал.

 

А "пагаварить" росіяни мають прийти з білим прапором, звільнивши окуповані території та Крим. А також наших військовополонених моряків, усіх полонених українців, котрі перебувають у російських тюрмах, всіх політв'язнів. А ще виплативши компенсації за зруйнований Донбас, вкрадені заводи, понівечений Крим. Доки вони це не зроблять, переговорниками з українського боку можуть бути лише 122 міліметрові гаубиці, системи залпового вогню "Град" та "Джавеліни". У них мова коротка.

 

А те, що Медведчук та іже з ним дійшли до верху цинізму у той час, коли щодня дістають поранення та гинуть наші вояки, є не просто провокацією, а злочин проти українського народу. Розгортається новий формат наступу на Україну на всіх фронтах, і у першу чергу у медіа, які довели свою ефективність у задурманенні мізків мас. Це пряма загроза національній безпеці держави, яка вимагає ефективної протидії.

 

 

А Президент, за таких розкладів, має дати чітку відповідь суспільству, що відбувається у державі після його інавгурації. Більше того, СБУ та РНБО мають отримати від нього наказ негайно припинити відкриту підривну роботу ворога на нашій території, на наших телеканалах. Доки не спрацював ефект доміно, на який розраховує ворог.