БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 8 Липня 2019

Брати Кличко приїхали у Чернівці, щоб підтримати Оксану Продан на виборах до парламенту* (ФОТО)

ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ* /


На Петрівку знамениті брати Кличко приїхали у Чернівці, щоб підтримати Оксану Продан на виборах до Верховної Ради України.

 

Віталій і Володимир спочатку відвідали Форум «Відверта розмова з братами Кличко про #перемогу», на якому зібралися підприємці, активісти, депутати. Після цього брати Кличко відвідали Петрівський ярмарок і зробили спільне фото з усіма охочими на відкритій зустрічі на площі Пресвятої Марії.

 

Віталій Кличко розповів, що він пройшов з Оксаною Продан «вогонь, воду і мідні труби». За його словами, вона багато зробила у парламенті для місцевого самоврядування, і він хоче, аби її обрали у наступний парламент.

 

 

«Я готовий допомагати Оксані Продан змінювати Чернівці – залучати кошти у місто, оновлювати інфраструктуру, запускати швидке сполучення Чернівців з Києвом, Львовом, Одесою, іншими містами України і світу», – сказав Віталій Кличко.

 

 

Мер Києва повідомив, що за час його роботи бюджет столиці зріс з 18 до 60 млрд грн. У цьому році в Києві буде відремонтовано 1 тис км доріг. Запускають багато нових проектів, таких як «Карта киянина», «Єдиний квиток» та ін.

 

 

У свою чергу, Володимир Кличко поділився досвідом перемог у спорті та бізнесі. Наразі він читає лекції в швейцарському університеті Санкт-Галлена і в американському Гарварді, нещодавно написав книгу.

 

 

 

«Дякую братам Кличко за підтримку. Разом ми зможемо здобути багато перемог для Чернівців та України. Головне – зробити правильний вибір і сформувати дієвий склад парламенту», – зазначила Оксана Продан.