БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 21 Червня 2019

У Чернівцях залатали на дорогах 9,3 тисяч квадратних метрів ямок. Кажуть, далі буде більше.

БЕШЛЕЙ ПРАЦЮЄ? /


На поточний ремонт доріг у Чернівцях цього року у загальному фонді міського бюджету передбачено 15 мільйонів гривень. Це на один мільйон гривень більше, ніж торік, і на п’ять мільйонів гривень більше, ніж у 2017 році. Окрім того, ліквідацію аварійних вибоїн на дорогах міста цього року проводять також за рахунок коштів, виділених на надання послуг з утримання вулично-шляхової мережі міста.

 

Цього року на ці послуги з бюджету виділено 61 мільйон гривень, торік ця сума становила32,2 мільйона гривень. Послуги з утримання вулично-шляхової мережі надає комунальне підприємство міськШЕП.


Станом на 1 червня цього року поточний ремонт виконано на площі 7,5 тисяч квадратних метрів. Торік на цю ж дату було ліквідовано понад 7,3 тисячі кв.м, у 2017 році – 7,4 тис.кв.м. ямковості на дорогах. Таким чином, темпи виконання поточного ремонту доріг у Чернівцях є стабільними.

За 20 днів червня поточний ремонт доріг виконано на площі 1,8 тисяч кв. м. Зокрема частково ліквідовано ямковість на вулицях Миколаївській ( 765 кв.м), Герцена (288 кв.м), Вірменській ( 169 кв.м.), Маяковського (60 кв.м.), Галицький шлях (198 кв.м), Білоруській ( 155 кв.м.), Машинобудівників (41 кв.м) та бульварі Героїв Крут ( 146 кв.м.) .
 
Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства міської ради.