БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 13 Червня 2019

Через блокування роботи міської ради понад 170 чернівчан не дочекалися розгляду своїх питань

САБОТУЮТЬ КАСПРУКА /

Чергове сесійне засідання міської ради 13 червня не відбулося через відсутність кворуму. У сесійному залі зареєструвалися лише 12 депутатів. Присутні у залі секретар міської ради Василь Продан та депутат Анатолій Чесанов електронну реєстрацію не пройшли. Міський голова Олексій Каспрук нагадав депутатам, що брати участь у роботі пленарних засіданнях міської ради є обов’язком депутата.


Як повідомляє прес-центр Ратуші, станом на 13 червня міська рада не спромоглася розглянути 28 проектів рішень, які були внесені до розгляду ще у березні цього року. 10 серед цих проектів містять звернення понад 170 мешканців, підприємців, які очікують на розгляд свого питання з березня, а окремі з лютого цього року.

На розгляд міської ради у січні цього року було внесено 66 проектів рішень (57 планових та 9 додаткових), які розглядалися впродовж трьох засідань (31 січня, 12 та 18 лютого). Січневій сесії вдалося прийняти 26 проектів рішень із 66 або 39%.

На засіданні міської ради у лютому цього року було заплановано до розгляду 73 проекти рішень та додатково внесено 7 проектів. Сесія працювала три дні ( 28 лютого, 5 та 15 березня) та за цей час змогла прийняти 58 рішень.

У березні міська рада планувала розглянути 61 проект рішення. За два дні роботи – 28 березня та 11 квітня - міська рада спромоглася прийняти 27 рішень, а решта питань, не розглянутих у лютому-березні, перенесено на розгляд міської ради у квітні цього року.

Квітнева сесія, у порядок денний якої 59 планових проектів рішень, яка розпочала роботу 25 квітня, до 13 червня змогла прийняти лише 8 рішень. Перенесені з лютого та березня проекти рішень залишилися не розглянутими, як і 45 проектів рішень, внесених на планове травневе засідання міської ради.

На квітневій сесії не розглянуто три проекти рішень, які міська рада розглядає та вивчає ще з грудня минулого року, а також 2 проекти рішень, які розглядаються із січня цього року. Питання делегування представників громади Чернівців до складу Госпітальної ради Центрального округу було заплановано до розгляду міською радою ще у лютому 2018 року і оприлюднено для обговорення громадою у січні минулого року.

В черговий раз для розгляду проектів рішень,які не вдалося прийняти у березні-травні, депутати зберуться на сесійне засідання 20 червня. 
 
*****
 
РОБІТЬ ВИСНОВКИ / 
 
Окремі депутати міської ради порушують закон та нехтують своїми обов’язками перед чернівчанами

П’ять планових засідань Чернівецької міської ради мало відбутися з початку цього року. На їх розгляд було внесено 311 проектів рішень, з яких 283 планових питання та 28 додаткових. Станом на 13 червня міська рада прийняла лише 119 рішень або лише 38% від внесених на її розгляд.

Натомість станом на 13 червня цього року міська рада скликалася на засідання 15 разів. Три з цих засідань через відсутність кворуму не відбулися, - повідомляє прес-служба Ратуші.

За даними організаційного відділу міської ради, одинадцять засідань ради із 15 пропустив депутат Віталій Михайлішин, сім сесійних засідань пропустили депутати Андрій Кандиба, Любов Сорохан, Максим Тихонович, Валерій Чинуш, на шести засіданнях були відсутні Віталій Матвієнко, Аркадій Мунтян, третину (5) засідань пропустили Ігор Наконечний, Назар Моклович, Андрій Ілюк, Юлія Цуркан,Роман Гаїна, Анатолій Чесанов.
 
На чотирьох засіданнях були відсутні Ярослав Петришин, Володимир Моклович, Богдан Ковалюк, Володимир Сєхов, Андрій Кавуля, Тетяна Бешлей, три засідання пропустили Іван Гончарюк, Андрій Брязкало, Віктор Савчук, Ромео Скрипа, Олександр Пуршага, Сергій Греков, Володимир Бешлей. Жодного сесійного засідання у цьому році не пропустили лише два депутати - Юлія Сафтенко та Василь Осачук.
 
Фото архівне