БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 10 Червня 2019

«Нічим не займається»: у партії «Слуга Народу» прокоментували журналістам роль "фінансиста" Іллі Павлюка, котрий має спільний бізнес з Чинушем

КОЛУАРИ "ЗЕ КОМАНДИ" / 

Керівник виборчого штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко підтвердив, що в «Зе команді» знайомі з «фінансистом Зеленського» Іллею Павлюком. Але, за словами Корнієнка, Павлюк у партії «нічим не займається».


Про це він сказав журналістці Слідства.Інфо під час з’їзду партії.

«Є така людина. Ми її знаємо — хтось більше, хтось менше, — розповів Корнієнко. А також прокоментував роль Павлюка в партії «Слуга народу». — Ніяку не відіграє роль. Ну він мій знайомий, знайомий інших людей. Хтось з кимось знайомий у цьому світі. Ну яку він може роль відігравати? Я начальник штабу».

У штабі кандидата в президенти Зеленського Ілля Павлюк відповідав за фінанси й координацію роботи регіональних штабів. Про його функції «фінансиста» стало відомо з Telegram-листування штабістів «Зе команди», який опублікували Bihus.Info.
 
 Його називають «контрабандистом», донька має спільний бізнес з помічником нардепа від БПП Віктором Королем, а сам він був помічником народного депутата Ігоря Калєтніка. У команді кандидата в президенти Володимира Зеленського Ілля Павлюк відповідає за фінанси й координацію роботи регіональних штабів.

Про його функції стало відомо з матеріалу Bihus.Info, в якому опублікували Telegram-листування штабістів «Зе команди».

Хто такий Ілля Павлюк — коротко розповідає Слідство.Інфо.
 


ВИКРАДЕНИЙ «КОНТРАБАНДИСТ»

Павлюк — бізнесмен з Чернівців. Є власником чотирьох фірм, про що відомо з даних аналітичної системи YouControl — ОК «СТ «Садівник агро пром», ТОВ «Буковина-Спортсервіс», СТОВ «Свіженька-Мілк», ТОВ «Калина-Транс». Компанії займаються і розведенням великої рогатої худоби, і управлінням нерухомості, і вантажним транспортом. Жодне з підприємств не має кримінальних справ.

З матеріалів ЗМІ відомо, що у 2011 році Павлюка викрали в Києві, а за його звільнення сім’я заплатила 2 мільйони доларів. Його називають також «контрабандистом західної митниці». Як писали журналісти Bihus.Info, його робота полягала у «вирішенні питань» перевезення вантажів через митницю. Павлюк, до речі, був помічником нардепа Ігоря Калєтніка 6 скликання Верховної Ради, який згодом очолював Державну митницю.

БІЗНЕС ДОНЬКИ

Слідство.Інфо з’ясувало, що донька Іллі Павлюка Софія з 16 років володіє підприємством «Бізнес-центр «Буковинський» разом з Валерієм Чинушем. Її бізнес-партнер упродовж трьох скликань Верховної Ради працює помічником нардепа від БПП Віктора Короля. На початку 90-х Король очолював управління карного розшуку МВС, був заступником міністра МВС, а згодом — начальником податкової міліції.

Матеріали YouControl: Кожен вніс до статутного капіталу фірми по 5 мільйонів гривень. Їхня компанія володіє 5 земельними ділянками й нерухомістю, зокрема, готелем «Буковина», та спортивно-оздоровчим комплексом «Цецино». Коментувати будь-що Слідству.Інфо Павлюк відмовився: «Не вривайтеся в моє особисте життя! Без коментарів!!!»
 
 

Мар’яна МОТРУНИЧ, Слідство.Інфо

Гоовне фото: рекламний банер з агітацією за Володимира Зеленського, в Києві, 12 березня 2019 року. Поліщук Максим / УНІАН