БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ВІДПОЧИНОК   >>> 16 Червня 2019

«ОБНОВА-ФЕСТ» - найочікуваніша подія літа для всієї родини у Чернівцях

СВЯТКУЙМО РАЗОМ! /

 

Духовні розважання, автентичні майстерні, фотозони, фестивальний квест, дитячий «Обнова-ленд», а також рекорд України з наймасовішого виконання пісні «Червона рута» чекають на відвідувачів 11-го етнодуховного «Обнова-фесту».


Улюблений родинний фестиваль проходить у ці хвилини традиційно, на Зелені свята, у чернівецькому Музеї просто неба. Цьогоріч «Обнова-фест» присвячений Року сім’ї в Україні та ювілею композитора Володимира Івасюка. 

  

Чи не найбільшою на святі є дитяча програма – «Обнова-ленд»: майстер клас із народних танців, малювання коміксів, аквагрим, бульбашкове шоу, майстерня слаймів, конструювання та роботехніка – усе це та багато іншого чекають на малечу упродовж фестивального дня. Працюватимуть майстерні й для всієї сім’ї, зокрема, з писанкарства, соломоплетіння, різьби по дереву, живопису і, навіть, вивчення іноземних мов.
 
А спеціальні гості фестивалю – клуб історичної реконструкції «Берсерк» представив ціле ремісниче містечко!
 

Діють на «Обнові» і декілька сцен – денна та вечірня, де молитимуться за мир в Україні та виступатимуть гурти: театр – студія «Гердан», «Під небом», «Denomen», «Toloka», «Navka» (Марина Тимофійчук), «The Doox», «ФлайZza» і «Ot Vinta». Там же учасники та гості фестивалю спробують встановити рекорд України із наймасовішого виконання пісні «Червона рута».

 

На етносцені виступають народний аматорський ансамбль «Зеленчани» і бандуристки – Анастасія Зварич та Іванка Старик. А завершиться свято вогняною сценою – виступом Театру вогню з арт-проектом «Shadows» та запаленням фестивальної ватри.

 

Крім цього на відвідувачів «Обнова-фесту» чекають фотозони, командні ігри, виставка світлин першого фестивалю «Червона рута», вуличний університет, літературно-акустична кузня та чимало інших цікавинок.

 

 

Не пропустіть найбільшої фестивальної події літа для всієї родини у Чернівцях 16 червня!
 

Вхід – 100 грн., пільговий (пенсіонери, дошкільнята) – 50 грн.,учасники ООС - безкоштовно

Деталі: www.obnovafest.cv.ua, https://www.facebook.com/obnovafest/