БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 8 Червня 2019

Іван Рибак вірить, що виборці В/О №202 знову оберуть його народним депутатом, оскільки він чесно і плідно відпрацював свою каденцію (ВІДЕО)

СКОРО ВИБОРИ! /


Однозначно, я підтримую відкриті виборчі списки. Але потрібно розуміти, що поки ми витрачаємо час на тисячі правок до проекту Виборчого кодексу, на розгляд українського парламенту очікують безліч важливих для людей законопроектів, зокрема, напрацьованих мною і моїми колегами, - написав у Фейсбук народний депутат України Іван Рибак.

 

Вони стосуються життя українців, їхніх зарплат, пенсій, причому, всіх без вийнятку мешканців Карпатського регіону. У тому числі людей з мого виборчого округу: Вижницького, Кіцманського, Путильського та Сторожинецького районів Чернівецької області.

  

Виборчий кодекс – це фундаментальний документ, адже майбутнє України та українців багато в чому залежить саме від якості роботи тих людей, які прийдуть працювати у Верховну Раду.
 
Нас очікує нелегка передвиборча кампанія, яка вже розпочалася. Але я маю надію, що ті народні депутати, які якісно працювали протягом останніх 5 років в стінах українського парламенту, продовжать свою справу на благо розвитку нашої держави.