БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 8 Червня 2019

Екс-очільник Чернівецької ОДА Ванзуряк жорстко пройшовся по нинішній буковинській владі: "я вражений відвертим цинізмом та небажанням говорити про реальні проблеми Буковини"

УРОЧИСТА ДЕГРАДАЦІЯ /


Екс-очільник Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк жорстко пройшовся по нинішній буковинській владі. Відповідний пост він залишивнасвоїй сторінці у Фейсбук.

 

"Читаю останні новини зі сторінок очільників краю і чесно кажучи вражений відвертим цинізмом та небажанням говорити про реальні проблеми Буковини!

 

Жодного слова про наслідки повені в регіоні, жодної статистики стосовно завданих збитків, жодного плану дій та взяття елементарної інституційної відповідальності обласної ради та облдержадміністрації у напрямку допомоги. Чернівецька область знову зіштовхнулася з негодою, але її наслідки сповна ляжуть тільки на простих людей, якщо вся чиновницька вертикаль не запрацює на 100% і навіть більше.

 

Складається враження, що у нас окрім привітати, висловити подяку, провести обговорення, нагородити, взяти участь в урочистостях та відсвяткувати, більше актуальних питань просто немає в регіоні.

 

Я хочу запитати крайових очільників - де чіткий план та організація по боротьбі зі стихією? Чи справиться регіон самостійно з наслідками негоди? Чи отримають всі потерпілі люди адекватну компенсацію ? Чи не варто провести позачергову сесію обласної та відповідних місцевих рад?

  

Є ще безліч нагальних питань, які потребують негайного вирішення, але почати треба, хоча б, з фізичної присутності на відповідних територіях сіл, селищ, міст ключових чиновників Буковини", - додав екс-очільник Чернівецької ОДА.