БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 6 Червня 2019

Вода знесла мости та підтопила будинки: негода у Великому Кучурові та Сторожинці (ВІДЕО)

КАТАСТРОФІЧН ЗЛИВИ / 


Сьогоднішня злива знову наробила лиха у Великокучурівській ОТГ. Річка Дерелуй вийшла з берегів і підтопила прилеглі будинки. Велика вода знесла всі мости та кладки, затопила городи, повідомляє журналістка Галина Єреміца у виданні Сторожинець.інфо. У селах Великий Кучурів та Тисовець вода розмила дороги. Про це розповів голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодеренчук.

 

Наразі голова громади разом з мешканцями інспектують підтоплені об’єкти, моніторять ситуацію, аби уникнути катастрофічних наслідків негоди.

 

Завтра вранці, у приміщенні Великокучурівської сільради, збирається екстрена нараду з депутатами громади щодо шкоди, завданої негодою, на якій буде повідомлено про наслідки надзвичайної ситуації у громаді через паводок і будуть прийняті рішення щодо відновлення внаслідок стихії мостів, кладок, доріг.

 

Також буде прийнято звернення до районної та обласної влади з проханням виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди. Збитки, яких завдала стихія, наразі підраховуються.

 

 

 

На Буковині триває негода, вулиці міста залило водою. У декількох чернівецьких Instagram та Facebook-спільнотах користувачі розмістили фото затоплених вулиць міста та області. Через негоду вкотре затопило вулицю Кобилянської у Сторожинці, - пише МБ.