БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 3 Червня 2019

Партію Вакарчука "Голос" на Буковині представлятиме Олексій Попович, котрий раніше був у "Самопомочі". А по мажоритарному в/о №202 "слугою народу" хоче стати ... "дєдушка"!

ЗНАЙОМІ ВСІ ОБЛИЧЧЯ / 

Координатором політичної партії "Голос" Святослава Вакарчука у Чернівецькій області став відомий підприємець Олексій Попович.


Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті партії, пише molbuk.ua

Зазначається, що сьогодні Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії.

"Ми взялися за велику задачу — зміна політики в Україні. І, я впевнений — ми це з вами зробимо. Що таке успішна країна сьогодні? Це три складові: верховенство права, якісний державний апарат і демократія. В світі майже не існує країни, яка би починала з демократії. Тому що демократія — це свобода. Поки держава працює як неправильний механізм, про свободу говорити зарано. Тому наша з вами задача — полагодити державний механізм", — сказав новим членам команди "Голос" Святослав Вакарчук.

Також повідомляється, що всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії "Голос". Їх завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога Туру Змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. Вже від сьогодні зі своїми пропозиціями можна звертатися до них.

Як відомо, раніше Олексій Попович очолював Чернівецький міський осередок політичної партії "Самопоміч".

Стало відомо, хто представляє партію Вакарчука на Буковині

Наприкінці травня 2018 року він склав свої повноваження та заявив про припинення членства у політсилі. 
 
 
Водночас, як повідомляють БукІнфо чернівецькі джерела, екс-голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук активно пробиває можливість свого висування на мажоритарному окрузі №202 від партії... "Слуга народу".
 
Так-так, ми не помилилися. Саме такі розмови активно ведуться у політичній тусовці, де цей варіант з "омоложеним дєдушкою" цілком ймовірний, оскільки пан Другановський (головна людина від ЗЕ на Буковині, керівник його обласного штабу на президентських виборах, - БукІнфо), як і пан Фищук колишні соратники по роботі у податковій. Тому, як кажуть, колишніх податківців, як і поліцейських не буває ))
 
Подивимося, чи вистачить сміливості у нової ЗЕ-команди на Буковини дати такий смачний ляпас виборцям у вигляді ретрограда Фищука. І чи їм потрібний такий баласт? Чим далі, стає все цікавіше...