БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 30 Травня 2019

ВО "Свобода" проти аптечної наркомафії: злочинну змову влади та фармацевтичних виробників викрито!

ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ! /


Пам’ятаєте, в минулому році «Свобода» та «Сокіл» проводили довгу кампанію проти аптечної наркомафії? Тоді в тому числі народний депутат Андрій Іллєнко писав ряд депутатських запитів та звернень з приводу безконтрольного продажу кодеіновмісних пігулок, не встановлення квот на наркотичновмісні препарати.

 

А пам’ятаєте скільки різні особи сумнівної чесності стверджували тоді, що мовляв ніякої проблеминема, ніхто не травить масово українців і ми це все вигадали? Деякі унікуми навіть стверджували, що кодеін ніякий не наркотик.

  

Так от, сьогодні поліція провела масовий рейд по аптекам, де були підтверджені всі ті факти, про які ми весь цей час казали і увагу до яких привертали. Було вилучено більше 13000 (!!!) пігулок. І це лише вершина айсбергу. За моєю інформацією, це вже не перший подібний рейд, але перший настільки масовий. Проте, варто чітко розуміти, в першу чергу в цьому стані речей зацікавлені продажні чиновники та виробники, які лобіюють саботаж встановлення квот на виробництво наркотичних препаратів.

 

Детальніше ми описували це тут: 

 

  

Нарешті державні структури почали робити щось в цьому напрямку, хоч і для цього довелось докласти багато сил. Тільки з нашого боку це - десятки звернень по місцевим і центральним установам, контролюючим та правоохоронним органам. Приємно, коли твоя робота починає давати результат і правда потроху перемагає! 

 

Олександр ВІННИЦЬКИЙ,
Старший викладач ОНУ ім. І.І. Мечникова, Одеса.

Член партії ВО "Свобода". кандидат юридичних наук