БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 24 Травня 2019

У дитячі садки Чернівців завезли рибу хробаками (ФОТО)

НАГОДУВАТИ Б ПОСТАЧАЛЬНИКІВ! /


Рибу з хробаками завезли у дитячі садки Чернівців Сьогодні о 17:34 0 100 ЧЕРНІВЦІ Риба х хробаками у садкахрибу виявили у дитячих садках № 51, №43, №22 та №14 в період останньої поставки цієї продукції. Риба мала зовнішні ознаки ймовірного зараження гельмінтами. Було одразу комісійно складено акти-бракежу та направлено звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області з проханням провести відбір проб мороженої риби «Хек», яка поступила на склади дошкільних установ, - інформує прес-центр Ратуші.

 

24 травня у присутності постачальника та представників Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області , управління освіти міської ради було проведено забір зразків продукції морожений «Хек» , яка була поставлена у дошкільні заклади міста.

 

Постачальник продукції – ТОВ «Наладка-Комерц ЛТД». Договір з ним укладено 28 грудня 2018 року за результатами тендерних торгів на постачання замороженої риби «Хек» у дошкільні установи м. Чернівці. Сума договору – 3 652 280 грн. з ПДВ. Обсяги поставки – 53 500 кг.

 

Відповідно до умов договору, впродовж 2019 року риба поставляється в кожний окремий дитсадок міста раз на тиждень.

 

На період перевірки в усіх дитсадках рибу вилучено із меню харчування. За результатами лабораторних досліджень буде прийнято рішення про розірвання угоди з постачальником неякісної продукції в односторонньому порядку. Перевірка триває.