БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 24 Травня 2019

Вакарчук негативно висловився про референдум Зеленського: опубліковано відеозвернення

ЗЕ ПРИСЛУХАЄТЬСЯ? /


Лідер групи "Океан Ельзи", новоспечений політик Святослав Вакарчук заявив, що референдум – це народне волевиявлення, а не перекладання відповідальності на народ.


Відповідне відеозвернення опубліковане на його офіційній сторінці в Facebook. "Останнім часом ми багато говоримо про референдум. Референдум – дієвий спосіб народного волевиявлення. Наприклад, у 1991 році акт про проголошення незалежності України був скріплений референдумом. Але референдум – це народне волевиявлення, а не перекладання відповідальності на народ", – сказав він. 

За словами Вакарчука, справжній лідер виходить до людей із референдумом, коли "вже має чітко сформоване власне рішення і тільки хоче або підтримки людей, або щоб люди відхилили це рішення".
 

"Наприклад, Девід Камерон (екс-прем'єр Великобританії – Ред.) після невдалого референдуму по Brexit, який він організував, пішов у відставку. Не завжди треба йти у відставку, але завжди треба приймати на себе відповідальність. Саме для цього ми вибираємо лідерів" , – навів він приклад.

 Раніше Вакарчук вказав президенту України Володимиру Зеленському на небезпеку його рішення провести референдум про мир з Росією. На його думку, це – прояв "старої політики".