БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 23 Травня 2019

Скажіть "Ганьба!" Путіну і сепаратистам. Павлюк звернувся до учасників молитовного стояння з УПЦ МП. Попи напали на Кітаря і облили його водою (ФОТО+ВІДЕО)

ПОПИ ЗДУВАЛИ МУХИ З ВІКОН / 


Півтори тисячі вірян в центрі Чернівців провели молитовне стояння Нагадаємо, цілий тиждень в області триває протистояння. Прихожани у Товтрах не можуть поділити церкву. Представники УПЦ МП подали до суду, щоб встановити, чи є правомірним реєстрація релігійної громади ПЦУ, - інформує ІА АСС.

 

Тим часом, віряни ПЦУ кажуть про постійну агресію з протилежного боку. Після більш як годинного спілкування зі священиками в.о. Голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк вийшов до вірян УПЦ МП.

 

"Сьогодні ви зібрались біля обласної адміністрації, тому що вам болить. Найперше хочу сказати, що мети не було вас образити, вас принизити. І як християнин, дивлячись на християн, які тут зібрались, хочу сказати, якщо я когось образив - простіть мене! Повірте, я чую різні погляди різних релігійних громад. Я дякую, що ви у цей складний час проповідуєте християнські цінності, бо вони є частиню європейських цінностей. Сьогодні я почув вас, ми оформили ваше звернення, буде розширена робоча група. Ми домовились про нормальну роботу із вашими представниками. Сьогодні вас є значна кількість, я ставлюсь до кожного з вас із повагою. І прошу вас ставитись із повагою до держави Україна, до Законів України! Сьогодні розмова була нелегкою, але ми почули одне одного."

 

 

Після цих слів Михайла Павлюка люди почали кричати: "Ганьба!" Михайло Павлюк на це відповів: "Ви кричите "Ганьба!" громадянину України, який працює тут задля збереження Закону, давайте кричати сепаратистам на Сході, які забирають життя наших співгромадян, давайте Путіну скажемо: Ганьба!» 

 

 

У Чернівцях віряни УПЦ МП напали на голову Заставнівської РДА Кітаря, обливши його водою

 

У Чернівцях група вірян УПЦ Московського патріархату напала на голову Заставнівської районної державної адміністрації Юрія Кітаря. Про це посадовець повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua

За його словами, це сталося сьогодні під час молитовного стояння, яке парафіяни УПЦ МП проводили під приміщенням Чернівецької обласної державної адміністрації.

"Я заходив до Михайла Вікторовича (Павлюка, - авт.), щоб обговорити деякі питання, які пов’язані з соціально-економічним розвитком району. Потім я вийшов на вулицю. І мені було неприємно бачити написи, що "Кітар розколов церкву". Це - брехня. Я побачив парафіян зі свого села. Йшов собі додому, і раптом чую за спиною: "Ловіть! Ловіть!". Вони оточили мене. Намагалися штовхати мене, але поліція відсікла людей. Однак на мене вилили воду", – повідомив Кітар, додавши, що має впевненість, що це зробили прихожани церкви села Товтри Заставнівського району.

Посадовець додав, що планує подавати заяву до правоохоронних органів у зв’язку з цим інцидентом.

"Я не давав приводу. Я не є причиною всього того, що відбувається. Я дію в межах закону і відповідних правових документів, не більше. Я не організовую, не ініціюю... Я не беру участь у жодній групі по дестабілізації, по зіштовхненню людей. Навпаки – я на теренах Заставнівського району був ініціатором групи по врегулюванню цих релігійних конфліктів", – додав Юрій Кітар.

 

Фото ІА АСС та МБ