БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 20 Травня 2019

Активісти анонсували перекриття вулиці Хотинської, Каспрук просить цього не робити (ВІДЕО)

ТОЯМА ТОКАНАВА /


У Чернівцях група громадських активістів має намір перекривати рух транспорту на вулиці Хотинській з вимогою ремонту дороги. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук, пише molbuk.ua"Розумію, що починаються парламентські вибори, і буде багато таких речей, де голос розуму не буде почутий", – прокоментував міський голова наміри мітингувальників.

Він визнав, що вулиця Хотинська справді перебуває у поганому стані.

"Вона має давню історію з намаганням її відремонтувати – з 2017 року, коли ми почали звертатися до ОДА з проханням співфінансувати ремонт цієї дороги, враховуючи, що вона співпадає із трасою міжнародного сполучення. На жаль, відповіді були негативні. І вже в 2018 році ми розглядали петицію громадянина Чернівців щодо здійснення ремонтних робіт на вулиці Хотинській", – повідомив міський голова.

Посадовець додав, що ця петиція була розглянута депутатами.

"І основне, що було прийнято на сесії міськради, в принципі, всупереч моїм проханням, проханням департаменту, і проханням депутатів міської ради від Садгірського району – звернутися ще раз до ОДА", – повідомив мер Чернівців.

Водночас він сказав, що його першим дорученням після повернення на посаду було "негайно провести перекидку коштів у межах департаменту для того, щоб розробити проектно-кошторисну документацію".

"Сьогодні договір підписаний, орієнтовну вартість дороги будемо знати після виготовлення проектно-кошторисної документації. На розробку проекту піде не менше чотирьох місяців. Але я думаю, що вартість ремонту дороги становитиме не менше 120 млн грн. Сьогодні у міському бюджеті таких грошей немає", – додав міський голова.

Окрім того, посадовець нагадав, що комітет Верховної Ради України затвердив видатки у розмірі 3 млн грн на проведення поточного ремонту цієї вулиці.

Мер повідомив, що вся ця інформація "була доведена на сесії міськради Юрію Ковальцю як основному спікеру цієї групи".

"Не чують. Намагаються "видушити" з нас якісь популістські рішення – навіть не знаю, які", – сказав Каспрук.

Разом з тим, міський голова вважає, що акція з перекриттям руху на вулиці Хотинській "спричинить великі незручності чернівчанам та паралізує роботу Калинівського ринку".

"Завтра починається перший етап ЗНО. Діти з Садгірського району можуть не потрапити вчасно пункти, де триватиме здача тестування. Тому, сподіваюся, що організатори цієї акції не будуть вдаватися до перекриття вулиці. Але якщо все ж таки перекриють, прошу садгірчан врахувати те, що у них буде утруднений шлях до міста", – додав міський голова.

Водночас, як повідомляє molbuk.ua, у Садгірському районі Чернівців розвісили оголошення, на яких вказано, що акція з перекриттям Хотинської розпочнеться 21 травня о 8.00 год. 
 
 
Фото МБ, відео - газети "Час"