БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 16 Травня 2019

Біля 50 млн грн погоджено на ремонти доріг 204-го виборчого округу Чернівецької області. Кошти підуть на ремонт доріг в Сокирянському, Хотинському, Кельменецькому та Заставнівському районах, - нардеп Бурбак

Є НАДІЯ МАТИ ДОРОГИ /


Синергія зусиль народного депутата, обласної адміністрації та Уряду. Біля 50 млн грн погоджено на ремонти доріг 204-го виборчого округу Чернівецької області. Ці кошти підуть на ремонт доріг в Сокирянському, Хотинському, Кельменецькому та Заставнівському районах. Про це на своїй сторінці у Фуйсбук написав народний депутат України Максим Бурбак.

 

Зокрема, стара дорога з Чернівців до Заставни на ділянці в Малому Кучурові, дорога Зелена - КПП «Подвір’ївка», з Нелипівців на Лукачани та Грушівці, вулиця Крута в Оселівці Кельменецького району, дороги Романківці-Гвіздівці, Шебутинці-Лопатів-Покровка, Новоолексіївка-Вашківці Сокирянського району, дороги Хотин-Рукшин-Клішківці, Клішківці-Недобоївці, Данківці-Круглик-Ярівка Хотинського району.

 

"Зазначив не повний перелік. Спільними зусиллями розбудовуємо інфраструктуру нашого округу!", - зазначив народний депутат.