БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ   >>> 16 Травня 2019

Чернівецькі машзаводівці традиційно дружньо долучилися до святкування улюбленого "Дня вишиванки" (ФОТО+ВІДЕО)

БО МИ Ж - УКРАЇНЦІ! /


Працівники ТОВ «Чернівецький машзавод» вже традиційно дружньо долучилися до відзначення популярного патріотичного свята, започаткованого більше 10 років тому студентами історичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича, - «Дня української вишиванки». Тепер це свято стало настільки популярним, що набуло не лише всеукраїнського, але й всесвітнього значення – цьогоріч його святкуватимуть майже на всіх континентах! Навіть новообраний президент України Зеленський похвалився вишиванкою у соціальних мережах.


З самого ранку керівництво і представники заводоуправління всі, як один, прийшли на роботу у чудових різнобарвних вишиванках. Усміхнені, красиві, радісні, патріотично налаштовані.

«Ви бачите у якому настрої заводчани завжди зустрічають близьке до серця і душі свято», - спілкується з журналістами Генеральний директор підприємства ТОВ «Чернівецький машзавод» Віктор Сідляр.
 
«Нам, українцям, свідомим громадянам Української держави личить шанувати свої традиції, національні та державні символи, рідну мову, не забувати свого коріння і своїх героїв, - адже це наші гени і наше визначення національної ідентичності у світі серед інших народів. Керівництво Машзаводу чудово усвідомлює ці речі і завжди намагається підтримувати український дух і все українське на Буковині. Цього року ми разом зі всім світом підтримали колишніх політв’язнів СРСР та ув’язнених нині ворожою Росією українських патріотів та військовополонених", - зазначив Віктор Сідляр.

 

На Чернівецькому Машзаводі працюють патріоти України, які доводять свою любов до країни, рідного краю і словом, і ділом, своїми здобутками.

 

Як ми зазначали, цьогорічне свято присвячене в Україні пам"яті українських політв"язнів часів СРСР та нинішніх бранців Кремля.

 

Тому з вуст машзаводівців, які змоделювали живий логотип свого підприємства, лунало багатоголосе: "Слава Україні! Свободу політв"язням!"