БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 16 Травня 2019

Зупиніться! Не грабуйте, не рвіть місто на шматки! - ветерани АТО залокували роботу сесії Чернівецької міськради. Земельний скандал у Чернівцях: хто з депутатів відмовився переглянути рішення? (ОНОВЛЕНО)

УРИВАЄТЬСЯ ТЕРПЕЦЬ /


Депутатам міської ради не дають можливості працювати учасники АТО Ми вже повідомляли раніше, що учасники військових дій на Сході України, вимагають депутатів міської ради переглянути питання щодо виділення земельних ділянок не учасникам військових дій.

 

Оскільки депутати не підтримали рішення про переголосування питання щодо видачі землі, то учасники АТО заблокували трибуну і пообіцяли, що не дозволять міським обранцям працювати далі, поки не відновлять справедливість у першочерговому наданні ділянок, - інформує ІА АСС.

 

Тривають емоційні виступи, військові кажуть, що не дозволять дерибанити землю, волонтери запевняють, що депутати не мають права носити вишиванки. Міський голова погоджується, що є проблема, і ласі шматки землі міста не віддають учасникам АТО чи багатодітним, а додаткових грошей для нових ділянок землі у бюджеті міста немає.  

 

 

 

Сьогодні на сесії міськради я був прикро шокований заявами та діями окремих своїх колег із депутатського корпусу, коли мої побратими уже вкотре виступили з трибуни з вимогою справедливого вирішення скандального земельного питання…

Про це написав у Фейсбук депутат міської ради Олександр Ставчанський.


За його словами, учасники АТО прийшли до стін ратуші, щоб відстояти дві земельні ділянки, які раніше 22-ма голосами депутатів були передані особам, які не мають стосунку до антитерористичної операції. Вибачте мені, але ви, 22 депутати, що підтримали це скандальне рішення, є покидьками, бо вважаєте, що землі запасу міста слід першочергово віддавати лише своїм лояльним прихильникам.


Хлопці толерантно попросили повернутися до розгляду цього питання, але голосів ніяк не вистачало… Тож, у мене запитання до тих депутатів, які продовжують дерибанити землю: для вас хоча би щось святе є у цьому житті? Може досить вже грабувати місто? Це ж якими треба бути негідниками, щоб не дослухатися до абсолютно законних та справедливих вимог людей, які забезпечили вам мир у Чернівцях?


Вкотре переконуюся, що більша частина представників депутатського корпусу Чернівецької міськради – це відверті зрадники, для яких головне – реалізація власних амбіцій та «дерибан» комунального майна.

 

Фото ІА АСС