БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ШОУ-БІЗНЕС   >>> 14 Травня 2019

Заради дорогого кліпу співачка з Буковини Марина Тимофійчук (NAVKA) продала спорткар впливовому буковинцю (ВІДЕО)

РЕАЛІЇ ШОУ-БІЗУ /


Співачка NAVKA | Марина Тимофійчук презентувала провокативний кліп на пісню #ЦіпЦіп. Заради зйомок цього відео артистка навіть продала свій дорогий автомобіль, що дозволило їй залучити до роботи велику команду професіоналів відомих за співпрацею з найвідомішими українськими проектами (MOZGI, Світлана Лобода, “Время и Стекло”, Макс Барських та багато інших).


За словами експертів, потужний «качовий» трек та дорога картинка значно вирізняє кліп “Ціп-Ціп” серед іншого україномовного контенту. Адже під час зйомок цього відео були використані технології, які ще ніхто в Україні не насмілювався застосувати.

“Машина стала непотрібна, а кліпи потрібніші, - сміється співачка NAVKA. - Я дуже хотіла показати історію про сучасні українські вечорниці, саме тому вирішила вкласти у цей кліп всі можливі ресурси. Завдяки цьому у відео присутні несподівані герої, люмінесцентний бодіарт, потужні ефекти, неон, ультрафіолет, стихії вогню та води, а головне - шалені і відверті танці!”

У результаті відеокліп “Ціп-Ціп” став не лише найдорожчим кліпом в кар'єрі Навки, але й найбільш складним в технічному плані. Так, зйомки тривали більше 2 діб в одному зі столичних павільйонів, де було спеціально збудовано три великі локації. Незважаючи на те, що під час знімального процесу група зіткнулась з багатьма труднощами, серед яких: травми і падіння у крижаній воді, екстремальні зйомки танцюристів у сценах з вогнем, перебої з постачанням електроенергії і, як наслідок, імпровізаційні зйомки у майже цілковитій темряві, - це не вплинуло на цілодобову ефективну роботу понад 70 людей і... 2 півнів! Саме півні стали одними з ключових героїв кліпу і приміряли на себе гламурні неонові образи.
Тож пройшовши крізь вогонь, воду і “неонові кури” співачка NAVKA | Марина Тимофійчук, яку за її оригінальні авторські тексти вже встигли охрестити “Потапом у спідниці”, своїм новим хітом доводить - сучасній українській музиці бути!