БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 13 Травня 2019

"Блок Петра Порошенка" готовий голосувати за будь-яку дату інавгурації Зеленського, - заступник голови фракції Гончаренко

ВСЕ ТАК СКЛАДНО... / 


Фракція "Блок Петра Порошенка" готова підтримати будь-яку дату інавгурації обраного президента Володимира Зеленського.
Як передає
Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського ТБ заявив заступник голови БПП Олексій Гончаренко.

"Наша фракція готова голосувати за будь-яку дату. Більш того, звучали навіть пропозиції: давайте 17 травня, а не 19-го, зробимо раніше. Справа в тому, що для багатьох 19 травня неприйнятне, бо це День пам'яті жертв політичних репресій, 18 травня - річниця депортації кримських татар, тому у нас на засіданні фракції звучали думки - а давайте 17 травня, щоб швидше, чого тягнути", - розповів депутат.

За його словами, на засіданні фракції депутати БПП вирішили: 14 травня відбудеться засідання регламентного комітету Ради - які він підтримає пропозиції щодо дати інавгурації - за ті готові голосувати депутати президентської фракції.

Водночас саме пропонованої дати від БПП нема.

"Деякі наші депутати подали різні проекти постанови про призначення дати, тому ми як фракція жодної дати не подаємо. Ми як фракція готові в сесійній залі голосувати за дати", - сказав Гончаренко.

При цьому він додав, що йому і багатьом із депутатів БПП "не подобається тон", з яким Зеленський вимагає призначення інавгурації на 19 травня, тому багато хто з депутатів фракції не готові голосувати за цю дату, але готові підтримати зокрема 17 травня, "щоб фракцію не звинуватили в затягуванні" інавгурації.