БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 11 Травня 2019

Окружний адміністративний суд Києва відмовився розглядати позов щодо заборони підписання спікером Верховної Ради закону про мову

СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є! /


Окружний адміністративний суд Києва відмовився розглядати позов щодо заборони підписання спікером Верховної Ради закону про мову! Про це повідомили на сайті суду. 

 

Суд вважає, що заявником не було доведено очевидної протиправності дій спікера парламенту в зв’язку ненаданням жодного доказу на підтвердження такої обставини.

 

Зокрема, суд дійшов висновку про її необґрунтованість та про відсутність підстав для задоволення, оскільки заява не містила обґрунтування та доказів (наприклад, статут), що подана заява та позов, який має намір подати заявник, стосуються мети (цілей), з якою створено ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної», що зазначена позивачем. Водночас, у заяві про забезпечення позову зазначено, що права громадської організації та її членів порушено діями Голови Верховної Ради.

Також під час розгляду даної заяви, судом було встановлено, що народними депутатами, згідно з «Регламентом Верховної Ради України», ініційована процедура скасування відповідного рішення парламенту.

Нагадаємо, до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява про забезпечення позову від ГО «Інститут правової політики та соціального захисту імені Ірини Бережної» до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, де позивач просив суд заборонити Голові ВРУ та будь-кому із окремих народних депутатів та працівників Апарату ВРУ вчиняти будь-які дії спрямовані на підписання відповідного закону, направлення його на підпис Президентові та подальше офіційне опублікування зазначеного закону.


Нагадуємо, що за останній тиждень було здійснено ряд персональних інформаційних атак на Андрія Парубія. Також підготовлено кілька способів блокування Закону: зареєстровані постанови "п'ятої колони" у ВР на скасування прийнятого Закону; позов до суду з проханням заборонити спікерові підписувати Закон =)

Андрій Парубій з власного профілю у Facebook повідомив, що не дозволить зірвати підписання Закону про функціонування української мови. За будь яких умов наступного тижня Закон буде підписаний і набуде чинності.

Картинка авторства Юрія Журавеля