БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КРИМІНАЛ   >>> 8 Травня 2019

На Буковині правоохоронці виявили та вилучили понад 19 тонн контрафактного спирту

ГУБИТЬ ЛЮДЕЙ НЕ ПИВО... / 


У середу, 08 травня, прокурорами відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури Чернівецької області, за оперативного супроводу працівників УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ НПУ, за результатами проведеного комплексу слідчих (розшукових) дій  зупинено під час транспортування незаконно виготовленого спирту на території м. Новодністровськ вантажний автомобіль марки «МАN» з напівпричепом.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, за результатами проведеного прокурорами огляду виявлено та вилучено 96 бочок, ємністю по 200 літрів кожна, загальною кількістю 19200 літрів спирту, орієнтовною вартістю понад 800 тис. грн.
За наявною оперативною інформацією вказаний спирт незаконно переміщений на територію України з території Республіки Молдова з метою подальшої реалізації.

На даний час проводяться слідчі та оперативні дії, направленні на встановлення мережі збуту та місць можливого незаконного переміщення й зберігання спирту.

Порушено кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України. Досудове розслідування триває. Вирішується питання про накладення арешту та вилучений транспортний засіб.