БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  РЕЛІГІЯ   >>> 27 Квiтня 2019

Делегація Православної Церкви України першою доставить в Україну Благодатний вогонь з Єрусалиму

В ОЧІКУВАННІ ЧУДА / 

27 квітня 2019 року о 19:30 у термінал "D" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" прибуде рейсовий літак з Благодатним вогнем з Єрусалиму, який доправить в Україну делегація священнослужителів та мирян Православної Церкви України. Зустріти єрусалимський вогонь журналісти зможуть у аеропорту «Бориспіль»

Після приземлення літака у Києві делегація Православної Церкви України передасть Благодатний вогонь громадам з різних куточків України та капеланам – фронтом священикам, які повезуть вогонь українським солдатам на передову. Також делегація поспілкується із пресою.

Координатор акції передачі Благодатного вогню в Україні Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповість про традицію Великоднього благодатного вогню та про участь української делегації у єрусалимській церемонії.

Благодатний вогонь — поширена у православ'ї назва вогню, використовуваного у великодній церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Господнього. В день Страсної Суботи віряни Православної Церков очікують звершення у Єрусалимі церемонії сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню звершує у кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський Патріарх.

По тому християни розповсюджують вогонь свічками та спеціальними лампами по всьому світу.