БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ТЕХНОЛОГІЇ   >>> 25 Квiтня 2019

У Міністерстві закордонних справ Польщі пропонують скасувати роумінг для українців

ДРУЖНІЙ КРОК / 


Польща збирається ініціювати ряд нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства для підвищення статусу цього проекту. Про це повідомив заступник глави МЗС Польщі зі східних питань Марчін Пшидач.


«З одного боку йдеться про зближення правових систем країн-партнерів до європейських систем, про моніторинг їх розвитку у втіленні Європейської Спадщини. Друга пропозиція Польщі – це ставка на галузеве співробітництво», – повідомив пан Пшидач.

Також Марчін Пшидач додав, що якщо країни Східного партнерства не зможуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то, можливо, щось можна буде зробити в окремих секторах. Наприклад, скасування оплати за дзвінки в роумінгу, яка буде особливо відчутна для українців, які проживають у Польщі. Ще пан Пшидач вважає, що інвестиції в інфраструктурні проекти, фізично зблизили б країни Партнерства в ЄС.

Також можна встановити ротаційне головування в рамках Східного партнерства. Крім того, мова йде про дозвіл участі країн Партнерства в окремих форумах ЄС.