БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ   >>> 25 Квiтня 2019

#ЯУкраїнськийПоліцейський – буковинські правоохоронці започаткували «вишиваний» флешмоб

#ЯУКРАЇНСЬКИЙПОЛІЦЕЙСЬКИЙ / 


Всесвітній день вишиванки, який традиційно відзначається щороку в третій четвер травня, у 2006 році започаткували студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Поступово студентська ініціатива розрослася до міжнародного рівня, об’єднавши не лише українців усього світу, а й прихильників України.


Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, підтримуючи збереження та популяризацію національних цінностей, працівники Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області цьогоріч започаткували флешмоб #ЯУкраїнськийПоліцейський.

До Всесвітнього дня вишиванки буковинські поліцейські закликають колег з різних регіонів України сфотографуватися в етнічному вбранні та продемонструвати вишивану красу свого краю. Фотографії у вишитому та форменому одязі правоохоронці публікують на своїх сторінках у соціальних мережах з хештегом #ЯУкраїнськийПоліцейський. Таким чином працівники поліції Чернівецької області пропонують ідентифікувати свою національну приналежність і підтримати споконвічні народні традиції.