БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 21 Квiтня 2019

Равлик взуває "козачат": бюджет Сокирянської ОТГ громади у 2015 році складав близько 6,5 млн гривень, а в 2018 вже понад 72 млн гривень

НЕХАЙ "КОЗАЧКИ" БІСЯТЬСЯ / 


Звіт голови Сокирянської ОТГ Василя Равлика. Повна зала людей. Все чітко і ясно, як по поличках розклав. Доходи, видатки, завершені проекти та плани на майбутнє. Таким громадам та їхнім ініціативним головам не можна не допомагати.


Ця громада - яскраве підтвердження правильного рішення, яке прийнято урядом Арсенія Яценюка в квітні 2014 року. Назву тільки 2 цифри: в 2015 році бюджет громади складав близько 6,5 млн гривень, а в 2018 вже понад 72 млн гривень. Цифри кажуть самі за себе, - написав у Фейсбук народний депутат України Максим Бурбак.

 

Також виступив перед людьми. Зазначив, це все зроблено в Сокирянському районі не завдячуючи, а всупереч злочинній бездіяльності місцевої влади, яка злигалась з аграріями-політиканами. Жоден з присутніх не заперечив, що рішення про створення Сокирянської об’єднаної територіальної громади було єдине правильне. І громада розвивається! Головне, бажання громади до розвитку і вмілий господар - керівник.

  

РS: Виконав почесну місію і нагородив визначних мешканців Сокирянщини грамотами ВРУ. Серед них афганець Микола Дубенко. Добра щира людина, якою пишаються односельчани. Саме завдяки йому в селі Романківці з'явився пам'ятник воїнам - афганцям.