БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 19 Квiтня 2019

Відомого бізнесмена з Буковини Іллю Павлюка засвітили у «тіньовій» команді Зеленського (ВІДЕО)

КОТИ В МІШКУ / 

Відомий бізнесмен з Чернівецької області Ілля Павлюк очолив одну із груп у "тіньовій" команді кандидата у президенти України Володимира Зеленського.


Про це йдеться у розслідуванні BIHUS info, пише molbuk.ua

"Лідер цієї групи – Ілля Павлюк, якого в листуваннях називають "Ілля Миколайович". За президентства Януковича Павлюк "засвітився" помічником нардепа Ігоря Калєтніка", - розповіли у програмі.

Зазначається, що головна функція Павлюка в штабі Зе – координація і фінанси регіональних представників Зе-команди. Наприклад, пошук фізичних осіб-підприємців зі стабільним доходом та без боргів для поповнення через них виборчого фонду або ж контроль на місцях.

"Через Павлюка проходить координація і фінанси, але його прізвище не згадується на сайті Зе-команди. Можна припустити, що його роль не афішують навмисно. Більшість згадок Павлюка у ЗМІ стосуються періоду його діяльності часів Януковича", - йдеться у програмі.

У розслідуванні додають, що у статтях того періоду Павлюка називають "рішалою на митниці", "посередником у митних питаннях" і навіть "королем контрабанди" у західному регіоні.

"В момент активної співпраці з митницею Павлюка її офіційного очолював Ігор Калєтнік", - розповіли автори програми.

Ілля Павлюк є власником "Тарасовецької птахофабрики", яка розташована у селі Тарасівці Новоселицького району Чернівецької області.