БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 17 Квiтня 2019

10 травня у Чернівцях стартує Четвертий Міжнародний турнір з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодіних (ВІДЕО)

БОКС /


Менше ніж за місяць, 10 травня, стартує Четвертий Міжнародний турнір з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодіних. Наразі це – єдиний щорічний міжнародний турнір з цього виду спорту, який відбувається на території нашого краю, і тому, без сумнівів, є справжньою візитівкою сучасного буковинського боксу, - повідомили у Фейсбук організатори турніру.

 

Завдяки існуванню турніру Чернівці відвідали боксери з багатьох областей України і з багатьох країн, проте цього року географію турніру буде значно розширено! На змагання запрошені спортсмени з Угорщини, Естонії, Литви, Ізраїля, Афганістану, Німеччини, Узбекистану, Польщі, Білорусі, Румунії та Молдови, а також представники різних регіонів України.

 

Звідси й мета турніру: презентувати буковинський край у світі боксу, зробити Чернівці привабливими для спортивного туризму й довести, що юні буковинці можуть успішно конкурувати на ринзі з ровесниками з інших областей і країн!

 

Відзначимо й те, що цього року Кубок Погодіних є особливим. Через неймовірний збіг визначних дат і подій! По-перше, Едуард Погодін святкує в травні цього року свій 50-річний ювілей! По-друге, виповнюється 40 років, як він приєднався до світу боксу. По-третє, Едуард Погодін вже 30 (!!!) років займається тренерською діяльністю, ну і, нарешті, виповнюється 20 років з того моменту, коли Олександр Погодін провів на ринзі свій перший бій!

  

Протягом трьох днів змагань на вас очікують безкомпромісні поєдинки, дружня атмосфера, спілкування з представниками різноманітних шкіл боксу і просто він - його величність БОКС!