БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 13 Квiтня 2019

Захистимо Україну! Звернення Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка до виборців Буковини

ВИБОРИ 2019: ВИРІШАЛЬНИЙ МОМЕНТ! / 


Шановні Буковинці!
 

21 квітня має відбутися другий тур виборів Президента України. Буковина споконвіку прагнула до України, свідченням того є 100-річчя Буковинського віча.

  

Нині, напередодні виборів постало питання, хто буде продовжувати розпочату справу Президентом України Петром Порошенком?
 

Про це гідну відповідь надали наші видатні громадські діячі держави Дмитро Павличко, Юрій Щербак та Володимир Василенко, які закликають до повної мобілізації патріотичних сил за збереження української держави і обраний народом цивілізаційний курс.

 

Україна через їй нав’язану Росією агресивну війну перебуває в критичних обставинах.

 

Під керівництвом Петра Порошенка як Президента і Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України відбулося і триває відродження Української Армії, яка зупинила російського агресора й героїчно бореться за відновлення територіальної цілісності нашої держави.

 

Політика Петра Порошенка забезпечує незворотність цивілізаційного вибору України – курс на членство в Європейському Союзі і НАТО.

 

За президенства Петра Порошенка розпочалось економічне відродження України, проводиться системна боротьба проти бідності.

 

Петро Порошенко довів, що він готовий до здійснення необхідних реформ в Україні в ім’я зміцнення безпеки держави і добробуту українців.

 

Український народе, об’єднуйся! Хай піднімуться українські політичні і духовні сили під прапором збереження української нації і держави.

  

«Слава Україні!» - «Героям Слава!»

Від імені Товариства - Остап САВЧУК,
голова Чернівецького обласного об’єднання
Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка


12 квітня 2019 року