БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 18 Березня 2019

У Чернівцях лікар швидкої допомоги приїхав п’яним на виклик (ОНОВЛЕНО ВІДЕО)

ЛІЧАТЬ ЧИ КАЛІЧАТЬ? / 


Про це розповіла на своїй сторінці у Фейсбук чернівчанка Людмила Бойчук За її словами в онучки, яка хворіє на епілепсію, піднялась температура до 39.7. Вони викликали бригаду швидкої допомоги, яка приїхала за 10 хвилин.

 

"Заходить лікар сам без медсестри. Вже в дверях я побачила, що лікар нетверезий. Коли він сів біля дитини, взяв фонендоскоп прослухати дитя, дівчинка почала плакати, що не хоче укол, він почав кричати на дитину і все рукою по ліжку бив, - пише ІА АСС

 

Я почала розповідати, що дитя хворіє, що їй не можна допускати температуру вище ніж 37 ,5 бо можуть бути судоми. На що лікар вийшов до карети швидкої. Я сказала, що бачу, що тут ви якісь всі нетверезі, я викликаю поліцію, то лікар почав погрожувати. Поліція взяла пояснення та заяву, яку я написала на лікаря Бойко Любомира Богдановича. а також запропонувала поїхати на Миколаївську.

 

По приїзду туди, нас не впустили в середину, а тільки лікаря та полісменів, але я почула під дверима, що перші показники 0 ,34 проміле алкоголю. Потім взяли в нього кров та мочу , за годину вийшов полісмен і сказав, що дійсно він в стані сп'яніння. На нього складено адмін протокол, який буде передано до суду. Є відео, які ми встигли трохи зняти!" - йдеться у дописі.