БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 8 Лютого 2019

Чернівчан закликають ігнорувати зустріч з Проданом, поки міськрада не надасть акти виконаних робіт на дорогах міста

ХТО КОМУ ПРОДАН? / 


Жителів Чернівців закликають ігнорувати зустріч з керівництвом Чернівецької міської ради, анонсованої на 9 лютого, поки влада не надасть акти виконаних робіт на проспекті Незалежності та вулиці Героїв Майдану.


Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат міськради Олександр Ставчанський, пише molbuk.ua

За його словами, Продан і департамент житлово-комунального господарства відмовились надати депутатові проектну документацію та акти виконаних робіт на проспекті Незалежності та вулиці Героїв Майдану.

"Професійного аналізу, результатом якого стане притягнення до відповідальності, вони бояться", - зауважив Ставчанський.

Він вважає, що посадовці мають намір затягнути чернівчан на завтрашню зустріч, де будуть заговорювати проблеми, "щоб уникнути відповідальності за злочинні дії".
 

"Друзі, не піддавайтеся на цю провокацію і не йдіть на цю псевдо-зустріч! Вимагаємо спочатку оприлюднити на сайті міської ради проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту доріг на Проспекті, Героїв Майдану, акти виконаних робіт на цих та інших об‘єктах, сертифікати на використані матеріали, щоб кожен чернівчанин міг аналізувати та контролювати якість робіт. Тільки після оприлюднення цієї інформації можливий конструктивний діалог з громадою. Досить пустопорожніх балачок", - написав депутат міськради.