БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 8 Лютого 2019

Валентин Наливайченко закликав об’єднатися для захисту вільних і справедливих виборів

ВАЖЛИВА ІНІЦІАТИВА* / 

Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав громадські організації та активістів об‘єднатися для захисту вільного волевиявлення громадян.


Як повідомляє прес-служба Громадсько-політичного Руху «Справедливість», Валентин Наливайченко виступив за створення об‘єднаного штабу з протидії фальсифікаціям та втручанню у вибори. Про це лідер Руху заявив журналістам одразу після одержання в ЦВК посвідчення кандидата в Президенти України.

«І влада, і українське суспільство, міжнародні партнери України й учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення громадян пройшли прозоро та без будь-якого зовнішнього втручання. Захистимо вільне волевиявлення українців!» — наголосив кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

На думку політика, головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади.

«Вимагаю, щоб від сьогодні був створений в державі єдиний штаб, до якого мають увійти всі правоохоронні органи для жорсткого реагування на факти підкупу та інших виборчих зловживань. Головна вимога українців – щоб правоохоронні органи та суди забезпечили невідворотність покарання за порушення на виборах», — підкреслив лідер Руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко закликав об’єднатися усі громадські та патріотичні організації: «Тут і зараз маємо започаткувати загальноукраїнський громадський рух «За вільні і справедливі вибори».

«Рух «Справедливість» і наші партнери, а це понад 210 громадських організацій, готові захищати справедливі і вільні вибори», — запевнив кандидат у Президенти України.

Про те яка специфіка виборчого процесу на Буковині, розповів Голова Чернівецької обласної організації «Справедливості» Ігор Кобеля (у центрі, нижнє фото). Політик зазначив, що особливостями Буковини є законослухняність громадян, виражена в повазі до представників місцевої влади.

«Довіра часом беззастережна, що створює умови для маніпуляцій з електоральними настроями. Це діє і на рівні виборчих комісій. Тому потрібен громадський контроль, наряду з організацією спільних партійних та між партійних груп спостерігачів, спільно з Опорою.
 
І головне доводити до людей інформацію, що демократичні вибори - це не потрібний владі результат, а чесне волевиявлення. А також інформувати про кримінальну відповідальність за участь у фальсифікаціях та маніпуляціях», - повідомив Ігор Кобеля.
 

Крім того, Валентин Наливайченко запевнив, що міжнародні спостерігачі від ЄС та США також контролюватимуть законність виборчого процесу на цих президентських та парламентських виборах в Україні. 

 

PR*