БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 23 Сiчня 2019

За кошти митного експерименту Фищук ремонтував дороги клаптиками, тому загального результату по області майже не видно, - Бурбак

ТОЯМА ТОКАНАВА / 


За чотири роки в результаті "митного експерименту" на ремонт доріг Буковина отримала майже 800 мільйонів гривень. У 2019 році гроші з митниці вже не надходитимуть. Але в Чернівецькій області є минулорічний залишок у сумі 110 мільйонів гривень, які буде скеровано на ремонт шляхів. Ці кошти підуть на ремонт дороги на КПП "Порубне", траси Чернівці--Житомир та на ремонт шляхопроводів у гірських Вижницькому та Путильського районах.

Народний депутат Максим Бурбак вважає, що через припинення "митного експерименту" може зменшитися обсяг ремонтних робіт на дорогах Буковини.

Він зазначив, що за часи "митного експерименту" до Чернівецької області на ремонт доріг було скеровано майже мільярд гривень, але їх використали неефективно, бо дороги ремонтували клаптиками по всій області.

"Вважаю, якщо це були гроші з митниці, то мали б капітально відремонтувати дорогу "Чернівці--Порубне". А так ремонтували дороги клаптиками по всій області, і конкретної роботи майже не видно.

У 2016 році Чернівецькій області було виділено на дороги й освоєно 200 мільйонів гривень. У 2017-му -- 140 мільйонів, а у 2018 році освоїли лише 64 мільйони. Нині треба ефективно використати 100 мільйонів.