БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ   >>> 13 Сiчня 2019

«Від Різдва Христового до Йордану»: у Чернівцях у "Музеї просто неба" відбулося яскраве фольклорне свято (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ТРИ ПРАЗНИКИ В ГОСТІ / 

У Чернівцях у Музеї просто неба пройшло дванадцяте театралізоване фольклорно-етнографічне свято «Від Різдва Христового до Йордану», в якому взяли участь десятки учасників фольклорних аматорських колективів. 
Свято відвідали родини полеглих Героїв Небесної сотні зі всієї України, які цими днями перебувають на Буковині.

Дванадцяте театралізоване фольклорно-етнографічне свято «Від Різдва Христового до Йордану», відбулося 13 січня на території Чернівецького обласного музею народної творчості, архітектури та побуту. Так, численні гості фестивалю мали гарну можливість переконатися у неповторності буковинських колядок та щедрівок, а також танцювальних композицій у виконанні народних аматорських колективів, що представляли різні райони області.
 
Найвибагливіших поціновувачів фольклору своїми виступами потішили учасники заслуженого академічний Буковинського ансамблю пісні і танцю ім. Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка.
 
Також усі охочі могли придбати новорічно-різдвяні сувеніри, виготовлені буковинськими народними майстрами. Організаторів, гостей та безпосередніх учасників мистецького дійства привітали в.о. голови ОДА Михайло Павлюк та голова Чернівецької облради Іван Мунтян.

Як відомо, сьогодні у Красноїльську та Вашківцях проходить відоме на весь світ святкування Маланки. 
 
 
 
 
 
Фото Сергія Зарайського, БукІнфо (с)