БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 9 Сiчня 2019

Чернівчани обурені: секретар міської ради Василь Продан не звільнив головного лікаря пологового будинку №1 Дмитра Манчуленка (ВІДЕО)

ХТО КОМУ ПРОДАН? / 

Комісія, яка проводила службове розслідування стосовно лікаря, у своїх висновках рекомендувала секретарю міської ради звільнити його з посади за перевищення службових повноважень. Дмитро Манчуленко хотів звільнити свого заступника Владислава Гошовського. Про це інформує канал UA:Буковина.


"Попередньо, я дам йому догану та ініціюю зміни до статуту лікарні, аби надалі керівник закладу не міг одноосібно звільняти свого заступника", – каже Василь Продан.

Нагадаємо, на сайті міської ради зареєстрували петицію, аби звільнити головного лікаря з посади за перевищення службових повноважень. Петиція набрала необхідну кількість голосів за один день. 29 листопада приблизно 50 чернівчан прийшли на сесію і вимагали, щоб депутати її розглянули. На сесії петицію підтримали. Тоді ж очільник пологового пішов на лікарняний.
 
Секретар міської ради видав розпорядження провести службове розслідування стосовно Дмитра Манчуленка та відсторонив його від посали на період проведення розслідування.