БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БЛАГОДІЙНІСТЬ   >>> 8 Сiчня 2019

В обласній лікарні Чернівців сталося новорічне "Звичайне диво" (ФОТО)

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ / 

 

Діти, які змушені були зустріти Новий рік у лікарняних палатах, отримали подарунки з рук казкових героїв. Все завдяки благодійникам з усієї України, яких об’єднала акція від ПриватБанку та MasterСard “Звичайне диво”.

1 січня в усіх дитячих обласних лікарнях України маленькі пацієнти зустріли Новий рік з подарунками та гарним настроєм. Чернівці не залишилися осторонь, і в обласну дитячу лікарню Буковини навідалися новорічні герої, щоб створити для дітей справжнє диво.

Свято маленьким пацієнтам влаштували клієнти ПриватБанку, що долучились до акції “Звичайне диво”. Українці просто робили покупки, розраховуючись картками ПриватБанку, та водночас перераховували одну гривню після кожної транзакції на благодійність. Всі зібрані гроші було направлено на закупівлю ліків, медичного обладнання для дитячих лікарень та подарунки маленьким пацієнтам. Організаторами акції виступили ПриватБанк разом із MasterСard.
 


“Вже другий рік поспіль ми проводимо акцію “Звичайне диво” і другий рік поспіль приємно дивуємося небайдужості українців, - розповідає Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. - Ми вдячні кожному нашому клієнту, який зробив внесок у дійсно дивовижну справу. Ті емоції, які випромінювали дітки, коли бачили на порозі лікарняної палати Діда Мороза з подарунками, варті витрат, які здійснили всі благодійники. Ми примножили віру в дива, при чому, віру не тільки дітей, а й дорослих”.
 


Нагадаємо, наприкінці листопада благодійний фонд “Допомагати просто!” та MasterCard розпочали акцію ”Звичайне диво”, в якій взяли участь понад 71 тис. українців. За період акції вдалося зібрати більше 1 мільйона гривень. Також, в рамках акції “Звичайне диво”, ПриватБанк у грудні 2018 року закупив та доставив медичне обладнання для дитячих обласних лікарень на суму майже 2,6 млн грн.
 
 
Керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку
Вадим ШУМЕЙКО