БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 28 Грудня 2018

Вулицю Оршівську можуть перейменувати на честь загиблого Героя - лейтенанта Нацгвардії Віктора Редькіна

ДОЛУЧАЙТЕСЯ! / 

 

Чернівецька міська рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиці. Для цього усі бажаючі можуть направляти свої пропозиції на адресу Чернівецької міської ради (як електрону, так і поштову) до 28 січня.

Віктор Редькін - лейтенант, командир патрульної роти Національної гвардії України. Ніс службу у зоні АТО. 
 
Віктор Миколайович Редькін (позивний «Ворон-1») народився 11 січня 1977 року у місті Красний Луч на Луганщині. Проживав з батьком, матір’ю та молодшою сестрою Іриною. У 1993 році здобув загальну середню освіту. Впродовж 2-х років працював в охороні шахтоуправління у Мінусінську.
 
У 1999 році був призваний на військову строкову службу. З 2000-го зарахований на військову службу за контрактом до внутрішніх військ МВС України начальником 2-го відділу розвідгрупи спецпризначення по боротьбі з тероризмом. З 2003 року зі спеціальною миротворчою місією перебував у Косово. З 2005 го – помічник уповноваженого оперативного відділу швидкого реагування «Сокіл» при МВС України.

У 2007 – 2010р.р. працював у Головному Київському міському управлінні з питань захисту прав споживачів начальником відділу контролю послуг, був помічником судді. Проживав у Львові, Києві, а після одруження – у Чернівцях. Успішно закінчивши Академію МВС України, влітку 2011 року вирішує відновитись на військовій службі у внутрішніх військах (зараз – Національна гвардія України)за контрактом. Стає командиром першої роти військової частини 1241, що дислокується в Івано-Франківську.
 
У зоні проведення АТО впродовж 10 місяців був 5 разів з невеличкими перервами на ротацію. А виїхавши туди у жовтні минулого року, додому не повернувся.
 
Загинув у ранці 1 листопада 2014 року під час обстрілу бойовиками з "Градів" села Кримське Луганської області. Ракета влучила в розвалений будинок, у якому перебував офіцер.
 
Нагороджений орденом «За мужність» 3-го ступеня (посмертно).