БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ВІДПОЧИНОК   >>> 17 Грудня 2018

Якою буде погода в січні на Європейському континенті: прогноз

ХОЧЕТЕ ЗНАТИ?! / 

Погода в Україні взимку контрастна і застає жителів країни зненацька. Початок зими видався сніжним, але відностно теплим. Україна розташована в унікальній кліматичній зоні, для якої характерна часта зміна метеоумов. У той час коли на заході країни стовпчики термометрів опускаються до -10, південні області можуть страждати від злив.


Прогноз погоди на січень 2019 року

Січень-2019 в Європі буде холоднішим звичного - стверджують американські синоптики. За їх довгостроковим прогнозам, температура повітря опуститися нижче кліматичної норми на 1-2 градуси Цельсія. Для Європи середня кліматична температура в січні складає -3ºС. Цікаво, що січень-2018 став найтеплішим в історії спостережень синоптиків. Попередньо січень цього року буде більш суворим.

Довгостроковий прогноз на січень-березень 2019 року, авторства французьких метеорологів, попереджає про раптове і різке похолодання. Найнижчі температури передбачаються в кінці грудня, початку січня. На термометрах побачимо навіть -15ºС. Відзначимо, що французи славляться своїми прогнозами, вони точні в довгостроковому передбаченні погоди.

Якою буде погода у січні 2019

Нас чекає холодний січень із кусючими морозами. Перший місяць нового року почнеться снігами, але помірними. Не виключені опади крижаного дощу, коли падаючі краплі на поверхні грунту перетворюються в лід. Метеоявище створює небезпечну ситуацію на трасах.Типова зимова погода відвідає Україну в кінці січня. У другий й третій тиждень місяця прогнозується незначне потепління.
 
Кінець місяця буде супроводжуватися снігопадами.