БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  КУЛЬТУРА   >>> 15 Листопада 2018

На Буковині планують відкрити Музей космосу імені Леоніда Каденюка

ПОДІЯ /


У селі Реваківці, що на Буковині, планують відкрити Музей космосу імені Леоніда Каденюка. Про це повідомляє офіційний сайт Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.


"У селі Реваківці Кіцманського району відкривається новий культурно-краєзнавчий об’єкт – Музей космосу імені Леоніда Каденюка. Основною метою музею буде популяризації теми космосу та тисячолітніх знань про нього", – йдеться в повідомленні.

Організатори зазначають, що з нагоди відкриття музею 21 листопада у Центрі культури "Буковинська Троя" відбудеться форум. На ньому новоствореному музею присвоять статус філії Житомирського музею космонавтики ім. С. Корольова.
 

"Участь у форумі візьмуть провідні фахівці у галузі вивчення та популяризації космічної тематики України, а також представники крайової влади, суспільні та політичні діячі, педагоги і науковці", – зазначили організатори. 

 

Серед запрошених гостей: Державне космічне агентство України» (Е.Кузнєцов); «КБ Південне» (заст. директора О.Кашанов, Т.Стрельцова); «Центр аерокосмічної освіти молоді» (директор О.Кулик); «Аерокосмічне товариство України»; Відділ авіації та космонавтики Державного політехнічного музею про НТУУ КПІ (зав. О.Болтенко) та інші...