БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 8 Листопада 2018

Хай шукають пентхаус, і мене в ньому, - Каспрук про звернення депутатів до НАБУ

ХТО КОМУ ПРОДАН? / 


Усунутий з посади міського голови Чернівців Олексій Каспрук заявив, що він зацікавлений у тому, щоб Національне антикорупційне бюро України провело ретельну перевірку фактів, оприлюднених у сюжеті телеканалу "Чернівецький промінь", в якому посадовця звинувачують в отриманні неправомірної вигоди у вигляді елітного житла в новобудові.


Про це Каспрук повідомив у коментарі кореспонденту molbuk.ua

Зокрема, коментуючи зареєстрований сьогодні проект звернення депутатів міськради до глави НАБУ Артема Ситника з проханням перевірити, чи отримував мер Чернівців хабар у вигляді пентхауса, Каспрук заявив:

"Депутати продовжують грати цирк. Я раніше звернувся до прокурора області, щоби провели перевірку фактів, викладених у сюжеті телеканалу "Чернівецький промінь". А оточення Продана у міськраді продовжує грати цирк в інформаційному полі. Тому що, якщо у Продана чи Ковалюка було бажання звертатися до НАБУ, то треба це було робити два роки тому, рік чи півроку тому - коли вони ніби про це дізналися. Але нехай звертаються! Хай НАБУ, СБУ, пожежники - хай всі шукають пентхаус, і мене в тому пентхаусі".

Водночас Каспрук звернув увагу на те, як депутат Ковалюк сформулював текст звернення до Ситника:

"Але зверніть увагу на те, як гарно звучить у проекті звернення - "ймовірне отримання хабара...". Вони ж по всіх каналах, у всіх інтерв’ю розказали і продовжують розказувати, що я отримав хабар, а в НАБУ вони вже пишуть "ймовірно отримав хабар". Так ви впевнені, чи не впевнені? Якщо впевнені - то так і напишіть у своєму зверненні - "отримав хабар".

Усунутий мер заявив, що він "тільки зацікавлений у тому, щоби правоохоронці ретельно перевірили цей факт, щоб усе було перевірено, і щоб на цьому була поставлена велика й жирна крапка".

Нагадаємо, депутат Чернівецької міськради Богдан Ковалюк сьогодні зареєстрував проект звернення міськради до НАБУ щодо перевірки факту ймовірного отримання Каспруком хабара у вигляді дворівневої квартири від забудовника з подальшою реєстрацією на родичів, загальною вартістю понад 2,5 млн грн.