БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЖИТІЄ МОЄ   >>> 8 Листопада 2018

Україну скоро можуть наповнити дуже дешеві вживані авто з Німеччини

І НЕМА НА ЦЕ РАДИ / 

Зовсім скоро в Україну можуть хлинути неймовірно дешеві вживані авто з Німеччини. І мова не йде не тільки про старі дизельні автомобілі.


Обмеження на в'їзд дизельних моделей потихеньку вводять, проте тепер німці вирішили взятися і за бензинові автомобілі стандартів Євро-1 і Євро-2 (1992-1999 рр.), повідомляє AutoBild. За даними Федерального агентства з охорони навколишнього середовища, таких машин в Німеччині до сих пір нараховується 2,1 мільйона.

Проблема у старих бензинових авто така ж, як і у дизельних - підвищений вміст оксидів азоту (NOx) у вихлопі. Експерти підрахували, що бензиновий мотор Євро-1 викидає стільки ж NOx, скільки і дизель Євро-4.

Введення стандартів Євро-3 в 1999 році вирішив цю проблему і з того часу оксиди азоту в вихлопі бензинових моторів практично не містяться.

Під цю категорію потрапляють чимало популярних у нас моделей: BMW 5 Series E39 і навіть E34, BMW 3 E36, Mercedes W124 і перший E-Class W210, Audi A4 і A6, Opel Vectra, Peugeot 406. Загалом, список можна продовжувати довго.

Звичайно, в разі прийняття законів Южаніної (що і сталося) розмитнення авто з Німеччини буде недешевим. Так, за 20-річний бензиновий авто з 2,0-літровим мотором доведеться заплатити 2000 євро одного лише акцизу.

Але з іншого боку, ці авто будуть віддавати за копійки - в кращому випадку за кілька сотень євро.