БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 7 Листопада 2018

Фищук вирішив наостанок голосно "грюкнути дверима": він поїде до Банилова-Підгірного оглядати червонокнижного зубра

ФІНІТА ЛЯ КОМЕДІА / 

Наступного понеділка, 12 листопада, в Адміністрацію Президента України викликають чи запрошують всіх голів ОДА і РДА України. Окрім Фищука. З Чернівецької області до Києва викликали першого заступника голови ОДА Михайла Павлюка. Так і запрошували: “Михайла Ігоровича (насправді Вікторовича - БукІнфо) Павлюка”, написав у Фейсбук шеф-редактор газети"Час" Петро Кобевко.

 

Можливо, саме ця новина страшенно засмутила пана Фищука. І він наостанок вирішив серйозно "грюкнути дверима". Зробити те, що ще ніхто не робив. Поїхати туди, куди ще ніхто не їздив з голів ОДА. Створити інформаційний привід, який нікому з його наступників не вдасться перебити!

 

Але досить інтригувати. Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, 8 листопада 2018 року голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук здійснить робочу поїздку до села Банилів-Підгірний Сторожинецького району. (...) Очільник області огляне (!) унікальну тварину – європейського червонокнижного зубра, який утримується у Сторожинецькому лісгоспі та обговорить можливості збереження цього виду.

 

Прям, "юний натураліст" і "грінпісовець", наш Олександр Георгійович. Та на всі руки майстер. Від розмальованих куполів на Томнатику до зубрів у Банилові. Яка фантазія! Який "разброс мислєй"!

 

Може би він згодом ще щось втнув веселенького та, схоже, вже у Києві не дадуть. Кадрову помилку треба виправляти. Час клоунади минає...


Фотоколаж "Часу"