БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  РЕЛІГІЯ   >>> 5 Листопада 2018

Столичні журналісти відшукали на Буковині фешенебельну резиденцію предстоятеля УПЦ МП Онуфрія. Кобевко знає сенсаційні подробиці (ОНОВЛЕНО)

ПОПИ ЗДУВАЛИ МУХИ З ВІКОН /


Журналісти ТСН знайшли фешенебельну резиденцію глави УПЦ МП Онуфрія на околиці Чернівців. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Тиждень.

 

Зазначається, що розкішний маєток митрополита знаходиться у приватному секторі на околиці міста, поруч з парком є огороджена велика територія. Ні назви вулиць, ні номеру будинку не побачиш. Та господаря видає оздоба - ворота і вікна у велетенських хрестах. А від нечистої сили тут є агресивна охорона.
На запитання, чи є Онуфрій вдома, охорона заперечує. Далі слова в них закінчуються і до нас для повного розуміння ситуації випускають пса.

"Ми відступаємо і підіймаємо квадрокоптер. Щоб побачити цю красу із неба. І ось він маєток - як на долоні. Досі його не бачив ніхто. Навіть в Чернівцях про існування резиденції митрополита майже нікому невідомо", - йдеться у сюжеті."Розмах володінь вражає. Аскетизм - це те, чого ви тут не побачите. Живе митрополит у головному будинку, який має три рівні. Він виконаний у європейському стилі. Поруч теж не маленький двоповерховий гостьовий будинок. В архітектурному ансамблі ще 5 будівель невідомого призначення. Усе тут підпорядковане одному задуму і говорить про те, що попрацював над резиденцією хороший архітектор і використовував для оздоблення не дешеві матеріали", - йдеться у репортажі.
 


Ділянка Онуфрія межує з іншим домоволодінням з просто величезною територією - тут тобі і вертолітний майданчик і навіть капличка для замолення гріхів. А ось під білим куполом, кажуть, розмістився водний комплекс з басейном. Тут теж є двоповерховий будинок з величезною терасою та невідома підземна споруда, яка нагадує винний льох.

Ці дві ділянки, за нашими даними, належать предстоятелю УПЦ МП митрополиту Онуфрію. І цим усім він користується, коли приїжджає у Чернівці. Тут він приймає гостей.Але хто саме допоміг монаху-аскету стати власником цієї солідної резиденції. Подейкують, що це все подарував ієрарху УПЦ МП такий собі чернівецький бізнемен Юрій Кушнір.

На питання звідки такі гроші і наскільки чисті колись прозоро натякав генпрокурор Юрій Луценко.
 


"Ці два угруповання "Слонів", "Кушнірів" і мілкіші угрупування контрабандистів, повинні зрозуміти – часи безкарності пройшли, або роззброєння, або протистояння із цілою вагою держави", - заявляв він.

Онуфрій та Кушнір постійно зустрічаються - і в Чернівцях, і на Афоні.Водночас у сюжеті йдеться, що присутність журналістів біля хоромів Онуфрія змусила його охорону вже заважати зйомкам фізично. В якийсь момент довелося навіть викликати поліцію. Тільки під наглядом патрульних, які охороняли знімальну групу від церковних охоронців, журналісти закінчили зйомку.
 
*****
 
Маєток російського попа Онуфрія у Чернівцях раніше належав покійному есдеку Плужнікову, - журналіст Кобевко

Зараз у всіх ЗМІ України мусують інформацію про величні палаци попа Онуфрія, митрополита Російської православної церкви. Він родом з села Коритне Вижницького району Чернівецької області. Але той маєток знаходиться на околиці міста Чернівці по вулиці Ромоданівській. Це район дачних ділянок, який називають «Садки». Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав шеф-редактор газети "Час" Петро Кобевко.

Проїзд до палаців Онуфрія проходить через ліс від Кемпінгу, попри монастир на Горечій. Ця дорога закрита для віруючих та атеїстів. Колись нею їхав Плужніков з родини комуністів (поки його не отруїли такі ж комуністи, як він). Тепер їздить піп Онуфрій. Окрім того, на території є вертолітний майданчик, куди ангели час від часу приземляють блаженнійшого Онуфрія. А там попа московського передають к руки чортам.

У таємному палаці попа є великий водяний комплекс з басейном та корти для тенісу. Є там також сауна, спортзал, тронний зал та винний льох.

Охороняють це все добро дебелі люди з собаками.

Маєток Онуфрію перейшов після того, як отруїли його власника Ігоря Плужнікова.

Розкіш, у якій живе нібито аскет Онуфрій в одну мить зняла з нього весь фальшивий аскетизм, скромність і побожність. Він любить розкіш і багатства.

Добратися до маєтку можна таким чином: їхати тролейбусом № 4 до кінцевої зупинки. Потім пройти до монастиря. А далі треба буде йти лісом. Бо дорога закрита для простих смертних. Вийдете на берег Прута і там, де великий стенд про те, що ПМК-76 (керівник Василь Каглянчук) проводить берегоукріплення, а насправді вивозить гравій з русла ріки. Тож повернете вліво і вийдете прямо до тильної стіни резиденції Онуфрія. Її можна перелізти, або обійти знову ж вліво. Бо там ще ведуться якісь будівельні роботи. Далі є незакінчений дерев’яний будиночок, екскаватор і маленька капличка. Стіна ще не побудована. Тому можна зайти у двір резиденції.

Є й інша дорога. Сідаєте на автобус № 10А. Їдете до кінцевої зупинки. Далі метрів 400-500 йдете по вулиці Ромоданівській і виходите до парадних воріт з великими хрестами. З боку є маленька капличка. Будьте обережні: за воротами злі пси та агресивна охорона і блаженнійший аскет Онуфрій. Можуть покусати.

Є ще один шлях до резиденції. Про нього навіть Онуфрій не знає. Але я готовий його показати тільки бійцям «Правого сектору», УНСО, «Азова», «Айдару», «Карпатської Січі» та іншим, котрі вийшли живими з боїв на Донбасі, де на них щодня падали міни і «Гради» освячені блаженнійшим Онуфрієм та їх атакувало православне військо Росії, яке Онуфрій благословляв на боротьбу з Українським народом.