БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 2 Листопада 2018

Каспрук лідирує в рейтингу кандидатів на посаду мера Чернівців, - соцдослідження

ПАТ ДЛЯ ПРОДАНА / 

Усунутий з посади міського голови Чернівців Олексій Каспрук посів першу позицію в рейтингу кандидатів на посаду мера. Такі дані оприлюднив сьогодні Інститут соціології Маковецького В.А., пише
molbuk.ua

Зокрема, за підсумками опитання, проведеного Інститутом, на запитання "За кого з кандидатів на посаду Чернівецького міського голови Ви б проголосували?", 27,8% опитаних (38,7% серед тих, хто братиме участь у виборах і визначився з вибором) обрали варіант відповіді "Олексій Каспрук".

На другому місці рейтингу - депутат міськради від "Рідного міста" Віталій Михайлішин, який здобув 20,7% підтримки опитаних (28,6% серед тих, хто братиме участь у виборах і визначився з вибором).

Третє місце у цьому рейтингу посів депутат міськради від "Батьківщини" Олександр Пуршага, показник якого складає 8,3% (11,8% серед тих, хто братиме участь у виборах і визначився з вибором).

 

Опитування проводилося протягом 10-19 жовтня 2018 року в Чернівцях. В опитуванні взяли участь чернівчани з 1000 помешкань (квартир та особняків) в усіх трьох районах міста - Першотравневому, Шевченківському та Садгірському, відповідно до пропорційності заселення.