БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 29 Жовтня 2018

Із Чернівецької міськради цілеспрямовано звільняють фахівців – Каспрук

ХТО КОМУ ПРОДАН? / 

 

Опоненти Олексія Каспрука навмисно і далі затягуватимуть розгляд його позову до міської ради. Адже “нова влада” у Чернівцях намагається масимально виграти час до повернення мера на посаду, для того, щоб “роздерибанити” побільше землі.

Про це Олексій Каспрук щойно заявив на прес-конференції.

Також, за словами Каспрука, з міської ради звільняють фахівців, призначаючи на їх місце некомпетентних, непрофесійних керівників. Як приклад – призначення на посаду директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея, котрий під час земельних робіт у місті має роздавати вказівки. Натомість він запитує у прорабів, що вони роблять та фотографується на об’єктах.

Він додав, що у Бешлея “абсолютно інші завдання”:

“Завдання у нього – це дороги, максимальне освоєння грошей з мінімальною якістю для того, щоб відмити гроші. Чудово, що робляться дороги, але те, як вони робляться – це, на жаль, марнотратство. Цих доріг через кілька років не буде. Робиться усе, щоби зекономити, все, щоби відмінити проектні рішення”, – зауважив Олексій Каспрук.

Крім того, він зазначив, що до повернення міського голови, секретар Продан намагається зробити цю посаду номінальною. Щоб мер не мав права призначати навіть своїх заступників. 
 
Фото ТВА