БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> 25 Жовтня 2018

Свободівець Андрій Ілюк: «Влада вирішила перекласти свої прорахунки на плечі простих українців за рахунок підвищення ціни на газ»

ПРОТЕСТ / 

Сьогодні, 25 жовтня 2018 р, за спільної ініціативи фракцій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина» та «Народного контролю» Чернівецька міська рада схвалила звернення до Президента України та Кабінету міністрів України з вимогою скасувати рішення про підвищення ціни на газ для населення.

  

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", відповідний проект рішення запропонував включити до порядку денного керівник фракції «Свобода» у міській раді Андрій Ілюк.
 

«Ми, депутати Чернівецької міської ради, вважаємо підняття ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів. Більше того, ми переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці. Враховуючи вищесказане, вимагаємо від Президента України зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 838 щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної постанови» - йдеться у тексті звернення.

  

- На жаль, і це вже всім зрозуміло, влада вирішила перекласти свої прорахунки на плечі простих українців за рахунок підвищення ціни на газ, - каже керівник фракції «Свобода» у міській раді Андрій Ілюк.
 
Фото МБ