БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 17 Жовтня 2018

Нардеп Бурбак каже, що йому постійно доводиться червоніти у Києві за відвертий саботаж Фищукової команди у використанні коштів, які щороку важко «вибиваються» з держбюджету для потреб буковинців

ЦЕ ВАМ НЕ ТОМНАТИК / 


На черговому засіданні нашого комітету розглядаємо результати виконання бюджетних програм в частині соцзахисту окремих категорій осіб за 9 місяців 2018 року. Дуже "цікава" новина для воїнів-афганців в Чернівецькій області. Є субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам для виплати компенсації за житло сім’ям воїнів, які загинули на території інших держав.

 

Так от, Чернівецька область отримала 5,5 млн грн. на 2018 рік. Минуло 9 місяців - виконання - 0. Нікому не треба? - обурюється народний депутат Максим Бурбак.

 

Скільки ще я буду червоніти, коли констатують відвертий саботаж чернівецьких можновладців у використанні коштів, які ми кожного року «вибиваємо» з держбюджету.

 

Може хлопцям не треба ходити і домовлятись із запроданцями з міськради, а просто контролювати та «надихати» чиновників ОДА та депутатів облради, які повинні ці кошти оперативно використовувати відповідно до програми. Чи знов стара пісня: нардепи в тому Києві нічого не роблять!