БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  БІЗНЕС   >>> 11 Жовтня 2018

Буковинські платники єдиного податку сплатили до регіональної казни рекордні 270 млн. грн.

ГАРНИЙ ЗДОБУТОК / 

 

За дев’ять місяців 2018 року платники єдиного податку – фізичні та юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 270 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року спрощенці збільшили сплату на 45,7 млн. грн. – повідомляє очільник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

Як повідомили БукІнфо у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області, відрадно, що спрощенці стабільно збільшують сплату єдиного податку, оскільки єдиний податок є одними з головних фінансово потужних складових доходів місцевого бюджету – наголошує посадовець.

Та відзначає, цьогоріч найбільше зазначеного податку надійшло до казни від фізичних осіб - платників єдиного податку, які спрямували до казни 208,6 млн. грн. Юридичні особи, які використовують спрощену систему сплатили 41,8 млн. грн., а сільгоспвиробники області забезпечили 19,6 млн. грн. надходжень до територіального бюджету.

В цілому, в регіоні станом на початок жовтня обліковується 27,3 тис. фізичних осіб – платників єдиного податку, 2,6 тис. підприємств-спрощенців, а також 702 сільгосп-товаровиробників.