БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 10 Жовтня 2018

Хотинські гандболістки, якими опікується «Свобода», здобули блискучу перемогу у першому турі Чемпіонату України (ФОТО)

ЗНАЙТЕ НАШИХ! / 

Хотинські гандболістки знову довели, що їхній спортивний потенціал неперевершений. Примітно, що з огляду на вагомі гандбольні заслуги місцевих юних спортсменок впродовж останніх років, - саме у Хотині і цього разу знову - з 5 по 7 жовтня серед дівчат 2005 року пройшов перший етап Чемпіонату України «Стрімкий м’яч». Одночасно у Хмельницькому, Кривому Розі, м. Зінків (Полтавщина) теж відбулися зональні змагання. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".  У чотирьох містах за право перемогти змагалися 16 гандбольних команд.

 

За словами тренера гандбольної команди ДЮСШ м. Хотина Ігоря Кондратюка, у нашій підгрупі суперниками були команди ДЮСШ «Стрімкий м’яч» з м. Києва, ДЮСШ з м Конотоп Сумської області та м. Одеси. Суперників визначали шляхом жеребкування.

 

Отож свою першу гру хотинчанки провели проти амбітної команди з Києва «Стрімкий м»яч», у спортивному залі була справді безкомпромісна боротьба обох спортивних суперниць. Наші гандболістки не лише тримали удар наполегливих киянок, але й майстерно атакували. Відчувався бойовий настрій обох команд, кожна з яких прагнула перемогти, але фортуна була на боці господарів, які обіграли столичних спортсменок з рахунком 15/10.
 

Наступного дня хотинчанкам випало грати з не менш сильними суперниками - командою гандболісток з міста Конотоп Полтавської області, які напередодні виграли в одеської команди з рахунком 32/26. А ось хотинчан спортсменки з Конотопа обіграти не змогли. Переконливий результат поєдинку - 38/32 засвідчив, що зіркова команда з Хотина має амбітні плани – дійти до фінішної гри і стати чемпіонами України з гандболу.

Гра з одеситками в останній – заключний день першого етапу Чемпіонату України «Стрімкий м»яч» - теж завершилася перемогою хотинських гандболісток. 51/9 – такий рахунок на користь наших юних спортсменок свідчить, що перемога нашим дівчатам далася легко і вони стали абсолютними переможцями в цьому турі змагань.
 

Загальний підсумок гри хотинських гандболісток неабияк тішить їхнього тренера Ігоря Кондратюка, який вважає, що це один з кращих результатів гри їхньої команди. Де проводитиметься наступний – другий етап Чемпіонату України – наразі ще невідомо. Це може бути або Ужгород, або Конотоп, визначатимуть організатори. Відбудуться змагання наступного туру наприкінці грудня і дівчата готові все зробити для того, аби й на наступних змаганнях вийти переможцями.

А на завершення нинішнього туру були приємні хвилини нагородження переможців та тріумфу від результату запеклої боротьби.

- Я залишився дуже задоволений віддачею наших спортивних зірочок під час гри. Дівчата стали значно досвідченішими, додали в техніці гри і в фізичній підготовці. Це дуже сильна, злагоджена команда, на яку в усьому можна покластись. Наприклад, троє дівчат цієї команди на змагання приїхали зі Львова, де навчаються в училищі фізкультури і фізичного виховання. Наші гандболістки готові перемагати на всіх етапах і стати чемпіонками, я вірю в них, - каже тренер Хотинської ДЮСШ Ігор Кондратюк.
 

Гандболістці Єлизаветі Коваль, яку судді одностайно визнали «кращим бомбардиром», «кращим розігрувачем» і «кращим гравцем», і яка забила під час змагань 40 м»ячів, тренер Ігор Кондратюк вручив кубок імені Героя російсько-української війни Сашка Коваля ...
Був ще один приємний момент. Командам юних гандболісток, які брали участь у першому етапі Чемпіонату України, присутні на змаганнях свободівці – голова Хотинської районної організації ВО «Свобода» Роман Музика та атовець, депутат Новоселицької міської ради ОТГ від ВО «Свобода» Іван Попадюк вручили смачні торти.

- Ми і надалі будемо всебічно підтримувати гандбольну команду Хотина, яка неодноразово доводила, що здатна добиватись перемог на всіх спортивних рівнях. Здобутий хотинською командою результат – безсумнівний успіх і самих юних спортсменок, і їх талановитого тренера Ігоря Кондратюка. Спостерігаючи за грою, отримуєш справжню насолоду від того, як майстерно дівчата володіють технікою гри, тож переконаний, що 2018 рік для юних хотинчанок обов’язково стане переможним на чемпіонаті України, - каже свободівець Іван Попадюк.
 

Голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук наголосив, що меценати та спонсори за ініціативи свободівців області і надалі будуть підтримувати чемпіонську ходу юних гандболісток з Хотина.

- Однак для того, щоб цей яскравий видовищний вид спорту розвивався і в Хотині проводились зональні змагання, де хотинчани могли приймати у ДЮСШ спортсменів з інших областей, необхідно, щоб до цього долучилася насамперед місцева влада. Вирішення цього питання свободівці добиватимуться на всіх рівнях, - каже керівник крайової «Свободи» Віталій Мельничук.
 

Цього разу жоден представник місцевої влади на змагання не завітав і допомогти та фінансово підтримати гандбольну команду, спортсменок та їхнього тренера не зголосився. Прикро, що влада у Хотині не цікавиться спортом ДЮСШ, особливо юнацькою гандбольною команда, яка є гордістю не лише Хотина та Буковини, а й входить до золотого фонду українського спорту.
 
Фото ЧОО ВО "Свобода"