БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СКАНДАЛИ   >>> 10 Жовтня 2018

Облгази, хімзаводи та підприємства на окупованій території: Луценко анонсував "резонансні дії" щодо Фірташа

А ЧОГО ТЯГНУЛИ? / 


Генеральна прокуратура найближчим часом має намір повідомити про нові справи проти компаній бізнесмена Дмитра Фірташа. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив на брифінгу, передає РБК-Україна.


"У пана Фірташа в найближчі місяці будуть добрі для нас повідомлення з органів прокуратури. Це буде стосуватися і облгазів, і хімзаводів, і підприємств на тимчасово окупованій території", - сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що зараз чекає остаточних висновків експертиз. "Як тільки вони будуть, будуть і підозри, і накладені арешти, і інші резонансні дії", - додав генпрокурор.

Луценко підкреслив, що нахабство, з яким Фірташ звертається до Москви з вимогою покарати Україну, перевершила всі межі.

"А це означає, що це справа лежить у мене в найближчій до моєї правій руці стопочці", - сказав він.

Генпрокурор також повідомив, що прокуратура неодноразово намагалася перешкодити поставкам української сировини на підприємства Фірташа в Криму, проте українські суди заважають реалізувати це на практиці.

Нагадаємо, в березні 2018 року прес-служба Генпрокуратури повідомила про те, підконтрольні Дмитру Фірташу підприємства підозрюють у "виведення в тінь" більше 500 млн гривень. Зокрема, за інформацією ГПУ, протягом 2015-2017 років членами підприємствами, що входять до бізнес-групи GROUP DF (ПРАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", ПАТ "Азот", ПАТ "Рівнеазот", ДП "Хімік"), організована діяльність ряду фіктивних підприємств і підконтрольних страхових компаній